Як замовити

Для того, щоб замовити індивідуальні меблі (меблі на замовлення), потрібно:

1) Прорахувати вартість Вашого замовлення. Для цього скористайтеся одним із наведених нижче варіантів.

Варіант 1   зручний для тих, хто замовляє не складні, типові конструкції без ексклюзивних дизайнерських рішень, наприклад прямі шафи-купе, вбудовані та окремі, або цінує і економить свій час:

– По телефону пояснити загальні характеристики бажаних виробів, вказати необхідні розміри, кількість ящиків, полиць, штанг для одягу, вид матеріалів і т.п.

Варіант 2   підходить: для складніших замовлень; якщо замовник приблизно розуміє, яким має бути його замовлення; якщо вже є готовий дизайн-проект або малюнок намальований від руки:

– Скинути в електронному вигляді на email (електронну пошту) малюнок (ескіз), вказати розміри, побажання, матеріали. Підходить будь-який спосіб оформлення малюнка: – готовий дизайн-проект; відскановано на сканері; фото з телефону малюнку від руки; фото шафи (кухні); або приклад завантажено з інтернету. Головне, не забудьте вказати контактний номер телефону для уточнення питань, оскільки коментарів до листа не завжди виявляється достатньо.

Варіант 3   необхідний при складних замовленнях, великих обсягах або якщо замовнику потрібна допомога спеціаліста в процесі придбання нестандартних меблів (меблі на замовлення):

– Викликати замірника безпосередньо на об’єкт.

2) Після попереднього прорахунку ми повідомимо Вам вартість. Вартість попереднього прорахунку, як правило, відповідає точній ціні замовлення. І може відрізнятися на різницю за рахунок внесених змін щодо конструкції або матеріалів після прорахунку.

3) після затвердження ціни до Вас приїжджає з готовим ескізом майстер дизайнер-замірник (1 або 2 особи) для точних вимірів. При зустрічі Ви зможете проконсультуватися, вибрати потрібний колір, потрібний матеріал, за необхідності внести точні зміни та оформити замовлення.

4) при оформленні замовлення ми з Вами укладаємо договір з кресленнями та доповненнями, де вказані всі важливі дані на замовлення: матеріали, кольори, розміри, термін виконання, ціна та внесена передоплата. Розмір передоплати складає 70% від суми замовлення.

5) ближче до дати установки, із замовником зв’язується менеджер, щоб обумовити точний час доставки.

6) приміщення необхідне для встановлення меблів, повинне бути звільнене від старих меблів, речей, будівельних матеріалів тощо. завчасно.

7) на заключному етапі Ви приймаєте виконане замовлення. Переконавшись у правильності виконання та відсутності дефектів, підписуєте акт прийняття продукції та оплачуєте решту оплати.

Працюючи над виготовленням меблів, ми приділяємо величезну увагу якості виконання робіт, якості при виборі матеріалів та фурнітури, надійності проектованих конструкцій, функціональності та практичності в експлуатації, відповідності існуючим нормам та правилам у цій галузі, інтересам замовника. Ми прихильники порядності та чесності у ділових відносинах та цінуємо свого замовника. На нашу продукцію ми гарантуємо 18 місяців.

Місія компанії – протягом нашої співпраці з Вами допомогти в придбанні меблів, максимально полегшити цей процес для Вас, залишивши тільки позитивні спогади про покупку.

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх